Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
8:30

Kūno dizainas

Viktė

Treniruotė ratu

Jūratė

 08.27 ir 09.03 Viktė

ABL anticeliulitinė

Viktė

Tone Zone

Asta

 08.29 nevyks

  Funkcinių diržų treniruotė

Būtina registracija

 

 10:00

Auksinis amžius

Nijolė 

Auksinis amžius

Nijolė

Savaitgalio   treniruotė

Savaitgalio treniruotė

 12:00   Funkcinių diržų treniruotė

Gita

Būtina registracija

Crosstraining

Nijolė 

 16:00
 17:00

  Funkcinių diržų treniruotė

Jūratė

09.02 Viktorija

Būtina registracija

Sveika nugara

Viktorija

Fat burner

Jūratė

08.28 Asta

Sveika nugara

Viktorija

 

18:00

Intervalinė treniruotė

Asta

ABL anticeliulite

Jūratė

08.27 ir 09. 03 Nijolė

Tone zone

Asta

09.04 Jūratė 

Funkcnių diržų treniruotė

Nijolė

Būtina registracija

 Funkcinė treniruotė

Jūratė

08.30  Naujiena!

 POUND

19:00 Crosstraining

Nijolė

 

Tone zone

Asta

Funkcnių diržų

treniruotė

(Strong)

Nijolė

Apatinė kūno dalis

Asta

Pilates

Nijolė

 

20:00

Pilates

Nijolė

 

Nirvana Fitness

Nijolė

FUNKCINIAI DIRŽAI -treniruotės su specialiais diržais, kurių metu atliekami įvairūs jėgos pratimai pasitelkiant tik savo kūno svorį. Treniruočių metu, kūno masė palaikoma rankomis arba kojomis, kūnui suteikiamos skirtingos pozicijos įvairiais kampais. Tokiu būdu atliekant pratimus įdarbinami viso kūno raumenys, nuolatos dirba nugaros bei pilvo preso raumenys, taip pat gilieji pilvo raumenys

Kūno dizainas – Jėgos treniruotė, kurios metu atliekami pratimai visoms pagrindinėms raumenų grupėms. Naudojami svareliai, elastingos gumos, lazdos, step platformos.

APATINĖ KŪNO DALIS – mažo intensyvumo, bet pakankamai stipri jėgos treniruotė, skirta apatinės kūno dalies (t.y. kojų, sėdmenų bei pilvo raumenų) stiprinimui bei gražinimui. Treniruotė tinka bet kokio fizinio pasirengimo žmonėms.

Cross Training – tai aukšto intensyvumo treniruotė, kurios metu pratimai atliekami intervalais . Treniruotė yra didelio intensyvumo, tinkanti faktiškai visiems. Pratimai atliekami tam tikrais intervalais, stengiantis atlikti kuo teisingiau ir kuo daugiau kartų vienos serijos metu.

PILATES – užsiėmimas, kurio metu atliekami tempimo pratimai, derinant su kvėpavimu ir pusiausvyra. Tinka ir stuburo problemų turinčioms.

Funkcinė treniruotė – Funkcinė treniruotė skirta žmonėms,  norintiems maksimaliai pagerinti savo fizinę formą. Ši treniruotė pasižymi diaugiasąnariniais įvairių krypčių, besikeičiančio tempo ir intensyvumo pratimais, reikalaujančiais judesių kontrolės, kūno šerdies stabilumo ir jėgos. Pratimai dažniausiai atkartoja judesius, atliekamus kasdienėje veikloje ar sporte/

 STEP –  populiari širdies  kraujagyslių sistemą lavinanti treniruotė su STEP  platformomis. Tikslingas krūvio išdėstymas ir nestandartiniai judesiai garantuoja rezultatą. Šioje treniruotėje gausu šuoliukų ir sukinių . Uždeganti linksma muzika. Rekomenduojama aukšto fizinio pasirengimo lankytojoms.

 JOGA – tai kūno, proto ir dvasios vienovė. Atliekant asanas (specifines stovėsenas) ugdoma vidinė jėga, nuraminamas protas. Kūnas tampa lankstesnis ir tvirtesnis, pagerėja laikysena. Joga padeda išsaugoti fizinę sveikatą, tinka įvairaus amžiaus žmonėms, taip pat turintiems sveikatos problemų.

STRONG FITNESS– vieninteliai grupiniai užsiėmimai, kur galite sportuoti su išskirtine, sportui sukūrta muzika. Treniruočių metu naudojamas tik Jūsų kūno svoris. Užsiėmimai skirti tiems, kurie nori padidinti savo ištvermę, numesti nereikalingus kilogramus (kalorijos tirpsta net ir po treniruotės), tapti stipresniais ir tvirtesniais.

FAT BURNER– treniruotė skirta širdies -kraujagyslių sistemai ir raumenims stiprinti, riebalamas deginti. Intensyvumas vidutinis, kaitaliojamas su aukštu, choreografija nesudėtinga.

AERO DANCE + PRESAS – Vidutinio intensyvumo choreografinis užsiėmimas, panaudojant įvairių šokių stilius, pagal Lotynų Amerikos ritmus. Treniruotės pabaigoje atliekami pratimai pilvo presui.

TONE ZONE – raumenų ryškumą didinanti treniruotė. Užsiėmime naudojami svareliai ir gumos. Intensyvumas vidutinis.