Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis Sekmadienis
8:30

Kūno dizainas

Viktė

 

Intervalinė treniruotė

Asta

ABL anticeliulitinė

Viktė

Tone Zone

Asta

Funkcnių diržų

treniruotė

(50min.)

Būtina registracija

 

 

 10:00

 Auksinis amžius

Nijolė

Auksinis amžius

Nijolė

  Auksinis amžius

Nijolė

 Smagusis savaitgalis Smagusis savaitgalis
 12:00

Funkcnių diržų treniruotė

(50min.)

Jūratė

Būtina registracija

ABL anticeliulitinė

Gita

 16:00

 Sveika nugara

Viktorija

 Sveika nugara

Viktorija

 17:00

  Funkciniai diržai

Jūratė

Būtina registracija

 Tone Zone

Asta

 

Step interval

Jūratė

 

Funkcinė treniruotė

Viktė

 Aerodance+ presas

Jūratė

18:00

ABL anticeliulitinė

Jūratė

  Crosstraining

Nijolė

Apatinė kūno dalis

Asta

Funkcnių diržų treniruotė

(50min.)

Nijolė

Būtina registracija

 Funkcinė treniruotė

Jūratė

 

 

19:00

Intervalinė

treniruotė

Asta

 

Fat burner

Jūratė

Funkcnių diržų treniruotė

(Strong)

Nijolė

Tone zone

Asta

Pilates

Nijolė

20:00

Pilates

Nijolė

Joga

Nirvana Fitness

Nijolė

Joga

FUNKCINIAI DIRŽAI -treniruotės su specialiais diržais, kurių metu atliekami įvairūs jėgos pratimai pasitelkiant tik savo kūno svorį. Treniruočių metu, kūno masė palaikoma rankomis arba kojomis, kūnui suteikiamos skirtingos pozicijos įvairiais kampais. Tokiu būdu atliekant pratimus įdarbinami viso kūno raumenys, nuolatos dirba nugaros bei pilvo preso raumenys, taip pat gilieji pilvo raumenys

Kūno dizainas – Jėgos treniruotė, kurios metu atliekami pratimai visoms pagrindinėms raumenų grupėms. Naudojami svareliai, elastingos gumos, lazdos, step platformos.

APATINĖ KŪNO DALIS – mažo intensyvumo, bet pakankamai stipri jėgos treniruotė, skirta apatinės kūno dalies (t.y. kojų, sėdmenų bei pilvo raumenų) stiprinimui bei gražinimui. Treniruotė tinka bet kokio fizinio pasirengimo žmonėms.

Cross Training – tai aukšto intensyvumo treniruotė, kurios metu pratimai atliekami intervalais . Treniruotė yra didelio intensyvumo, tinkanti faktiškai visiems. Pratimai atliekami tam tikrais intervalais, stengiantis atlikti kuo teisingiau ir kuo daugiau kartų vienos serijos metu.

PILATES – užsiėmimas, kurio metu atliekami tempimo pratimai, derinant su kvėpavimu ir pusiausvyra. Tinka ir stuburo problemų turinčioms.

Funkcinė treniruotė – Funkcinė treniruotė skirta žmonėms,  norintiems maksimaliai pagerinti savo fizinę formą. Ši treniruotė pasižymi diaugiasąnariniais įvairių krypčių, besikeičiančio tempo ir intensyvumo pratimais, reikalaujančiais judesių kontrolės, kūno šerdies stabilumo ir jėgos. Pratimai dažniausiai atkartoja judesius, atliekamus kasdienėje veikloje ar sporte/

 STEP –  populiari širdies  kraujagyslių sistemą lavinanti treniruotė su STEP  platformomis. Tikslingas krūvio išdėstymas ir nestandartiniai judesiai garantuoja rezultatą. Šioje treniruotėje gausu šuoliukų ir sukinių . Uždeganti linksma muzika. Rekomenduojama aukšto fizinio pasirengimo lankytojoms.

 JOGA – tai kūno, proto ir dvasios vienovė. Atliekant asanas (specifines stovėsenas) ugdoma vidinė jėga, nuraminamas protas. Kūnas tampa lankstesnis ir tvirtesnis, pagerėja laikysena. Joga padeda išsaugoti fizinę sveikatą, tinka įvairaus amžiaus žmonėms, taip pat turintiems sveikatos problemų.

STRONG FITNESS– vieninteliai grupiniai užsiėmimai, kur galite sportuoti su išskirtine, sportui sukūrta muzika. Treniruočių metu naudojamas tik Jūsų kūno svoris. Užsiėmimai skirti tiems, kurie nori padidinti savo ištvermę, numesti nereikalingus kilogramus (kalorijos tirpsta net ir po treniruotės), tapti stipresniais ir tvirtesniais.

FAT BURNER– treniruotė skirta širdies -kraujagyslių sistemai ir raumenims stiprinti, riebalamas deginti. Intensyvumas vidutinis, kaitaliojamas su aukštu, choreografija nesudėtinga.

AERO DANCE + PRESAS – Vidutinio intensyvumo choreografinis užsiėmimas, panaudojant įvairių šokių stilius, pagal Lotynų Amerikos ritmus. Treniruotės pabaigoje atliekami pratimai pilvo presui.

TONE ZONE – raumenų ryškumą didinanti treniruotė. Užsiėmime naudojami svareliai ir gumos. Intensyvumas vidutinis.