KAS MES ESAME?

Nuotaikingiausias sporto klubas Kaune gerai savijautai ir dailiai figūrai Svajojate apie puikų kūną, bet sportui vis neužtenka laiko ir valios? Mūsų sporto klubas Kaune padės pamiršti tingulį ir pažadins norą sportuoti. Geriausia motyvacija- puiki savijauta ir džiuginantys rezultatai.

Tam mūsų klube Jūsų laukia profesionalios aerobikos treniruotės, kurių metu patyrę treneriai privers  kaip reikiant pasipurtyti ir išsipurtyti visas šventines nuodėmes bei blogą emociją.

Aerobikos treniruotės – puikus būdas atrasti naują pomėgį ir žengti žingsnį sveikesnio gyvenimo link. Manote, jog tai per sudėtinga, o gal net reikalauja pasiruošimo? Mūsų sporto klubas priima paties įvairiausio amžiaus ir poreikių žmones. Mūsų saraše daugiau kaip 10 skirtingų rūšių treniruočių, tad čia tikrai yra tinkanti ir Jums.

Treniruoklių salėje Jums sportuot padės profesionalūs salės treneriai ir kineziterapeutai. Jie padės Jums įsimylėti treniruotes, nes mes mokame parodyti, kad sportas- tai ne kankinimasis, o puikių emocijų šaltinis. Pradėkite dirbti dėl savo geros savijautos ir dailaus kūno!

Pamirškite atidėliojimus ir pažadus. Pradėkit naują etapą dabar!

KAIP ATVYKTI PAS MUS

Mes esame čia

SUSISIEKITE

Turite klausimų?

DARBO LAIKAS:

Pirmadienis – Penktadienis 6:30 iki 21:30
Šeštadienis 9:00 iki 14:00
Sekmadienis 9:00 iki 14:00

ADRESAS:

Baltų pr. 55, Kaunas

TELEFONAS:

+370 37 242 343

FAKSAS:

+370 37 240 001

EL. PAŠTAS:

baltai55@yahoo.com